Фотогалерея "Автошколи Драйв" в Житомирі.

Якщо ви дійсно вирішили оволодіти навиками, які необхідні для водіння автомобіля, знайте - наша школа кращий вибір для Вас. До процесу навчання залучені викладачі і інструктора з великим досвідом викладання, якістьроботи яких підтверджується відгуками слухачів.

Ми намагаємось встановити максимально вигідні ціни і оплату по факту на практичні заняття з водіння, що б у слухачів була можливість від'їздити як омога більше годин з інструктором, набути, таким чином, впевнені навики керування, а значить полегшити собі здачу іспитів і бути на дорозі вже достатньо підготовленим водієм.

Програма навчання в "Автошколі Драйв" включає в себя теоретичний і практичний курси. Навчання проходить в спеціально обладнаних, просторих класах з великою кількістю наглядного матеріалу (плакати, макети, стенди, посібники). Практична частина навчання складається з 40 академічних годин з практичного керування ТЗ під керівництвом досвідченого інструктора. Початково навчання проходить на спеціалізованій площадці, а потім, коли Ви впевнено будете рушати з місця - Ви зможете виїхати в місто.

Клас ПДР "Автошколи Драйв".

автошкола в Житомирі автошкола в Житомирі автошкола в Житомирі автошкола в Житомирі

Клас будови автомобіля "Автошколи Драйв".

Спеціалізована площадка "Автошколи Драйв".