Програми навчання в "Автошколі Драйв" міста Житомир

Програми навчання в "Автошколі Драйв" розділені по категоріям включають в себя теоретичну і практичну складові. Практична частина - це безпосередньо водіння автомобіля, а теоретична частина складається зі слідуючих дисциплін:

• будова і технічне обслуговування транспортних засобів;
  • правила дорожнього руху;
  • основи керування транспортними засобами;
  • безпека дорожнього руху;
  • основи права;
  • медичне забезпечення;
  • етика водія транспортного засобу;
  • психофізіологічні основи поведінки водія.
  • Категорія "В":

Курс "Базовий" складається 64 академічних годин лекційних занять та 40 астрономічних годин практичного керування.
      Курс "Поглиблений" складається зі 112 академічних годин лекційних занять та 50 академічних годин практичного керування.
      Курс "Профі" складається зі 120 академічних годин лекційних занять та 54 академічних годин практичного керування.

Перепідготовка на категорію "С1" и "С":

Категория "С1" и "С" курс складається з 42 академічних годинн теоретичних занять і 30 астрономічних годин практичного керування автомобілем.

Важливо: Перепідготовка на категорію "С1" и "С" можлива при наявності посвідчення водія категорії "В"

Відкриття нижчих категорій:

Категорія "В", "А", "А1" курс складається з 20 академічних годин практичного керування автомобілем.

Важливо: Що таке відкриття нижчих категорій? Наприклад, якщо у Вас є водійське посвідчення категорії "С", то по цій програмі Ви можете відкрити категорії "С1" "В", "А", "А1", якщо у Вас є категорія "В", то Ви можете відкрити "А" і "А1"

Категорія "А1" і "А":

Курс навчання на категорії "А1" і "А" складається з 60 академічних годин лекційних занять і 40 астрономічних годин практичного керування автомобілем.
    автошкола в Житомирі

Навчання проходить в спеціально обладнаних, просторих класах з великою кількістю наглядного матеріалу (плакати, макети, стенди, посібники). Крім лекційних занять, слухачі мають змогу перегляду тематичних відеоуроків, з використанням мультимедійної техніки, а також, індивідуально працювати за комп'ютерами для кращого закріплення отриманих знань. Теоретичні заняття проходять в вечірній час з 17.30 - 20.00 в робочі дні.

В "Автошколі Драйв" Ви не тільки вивчите правила дорожнього руху, а й навчитесь правильно використовувати отримані знання, аналізувати і прогнозувати складні ситуації на дорозі! Заключним єтапом навчання теоретичного курса в автошколі є внутрішній іспит, по результатам якого слухачі допускаються до здачі внутрішнього іспиту з практичного керування.

автошкола в Житомирі

Практична частина навчання проходить під керівництвом досвідченого інструктора на спеціально обладнаному учбовому автомобілі.

Важливо: заняття проводяться в зручний для Вас час з 7.30 до 20.30 у всі дні, крім неділі!

За бажанням слухача, в разі необхідності, "Автошкола Драйв" надає додаткові платні заняття занятия для ззакріплення отриманих знань і вдосконалення водійських навичок.